Morko i chłodno za oknem – jak dobrze wyglądać jak pada deszcz?

Jak można zauważyć pogoda na początek tegorocznej jesienie zbytnio nas nie zachęca do wychodzenia z domów. Dla większości z nas mocny wiatr i padający deszcz, nie ułatwia podejmowania decyzji odnośnie tego co warto abyśmy na siebie założyły, kiedy mamy w planach wyjść do pracy czy do miasta.
Jednak jeśli, któraś z nas nie ma pomysłu, w co by mogła wskoczyć na chłodne dni. Wówczas warto zwrócić uwagę i zainspirować się propozycjami ze świata gwiazd. I przełożyć je na własny styl, bądź sięgając po podobne propozycje tylko, w bardzo rozsądnych przedziałach cenowych.

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę jesienią?

dobrze wyglądać jesinia

Oczywiście jak mowa o chłodnych i deszczowych dniach, w pierwszej kolejności wypada zwrócić uwagę na okrycie wierzchni, które bez wątpienia się dla nas przyda. Dlatego dobrze dobrany płaszcz na jesień może okazać się dobrym wyborem. Oczywiście równie ciekawą propozycją na mniej dokuczliwe dni, może okazać się zastąpienie stylowego płaszczyka, cieplutkim kardiganem. Będący ciekawym zamiennikiem, oczywiście jeżeli za oknem nie pada ulewny deszcz.

Tym bardziej jeżeli mowa o swetrach, w sklepach obecnie możemy znaleźć wiele propozycji, z których uda się dla nas śmiało znaleźć coś dla siebie. Jednak szczególną uwagę można zwrócić na typowe swetry oversize, które idealnie skomponują się ze znaczną częścią naszej garderoby od legginsów po nawet sukienki. Na pewno u większości z nas w szafach jeszcze zagości ponczo, które także jest świetnym wyborem na jesień, ale również będziemy w stanie po nie sięgnąć jeszcze z pewnością na zbliżającą się wiosnę.

bluza jesieniaOczywiście nie możemy zapomnieć o butach, które także stanowią główny element większości stylizacji. Tym bardziej jesiennych, do których przykładamy znaczną uwagę. A jak dobrze wszystkie wiemy wybór idealnego obuwia jest bardzo ważną decyzją. Tutaj pośród propozycji na jakie warto zwrócić uwagę tej jesieni zasługują kozaki. W trendach na trwającą obecnie jesień, mogliśmy zauważyć modele sięgające do połowy uda. Ale oprócz kozaków dużą popularnością, bez wątpienia cieszą się botki, spośród nich każda z nas jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ponieważ jako jedne z niewielu modeli obuwia posiadają wiele ciekawych propozycji na jesień zarówno na płaskiej podeszwie, ale także na obcasie. Więc tak na prawdę dla każdej z nas coś miłego, dzięki czemu wszystkie będziemy w stanie prezentować się niezwykle kobieco. A każda nasza stylizacja będzie wyglądasz stylowo.

Dodaj komentarz