Na jesień wyraź swoją osobowość.

Sprawa jaką podejmuje jest dobór odpowiedniej odzieży aby obrać właściwy kierunek stylizacji.

Po pierwsze mój wybór padł na tanią ramoneskę z zoio, która dobrze sprawdza się w różnych sytuacjach a szczególnie dobrze jeśli jesień prezentuje tą najgorszą z możliwych aur. Dlatego najważniejsze jest aby ciuch, który nakładasz był po części wyrazem Twojej osobowości i przekładał się w coś w czym będziesz chciała chodzić i w czym prezentować się będziesz najlepiej i co przerobi się w płynny look. Jeśli kochasz modę wiesz że nadmiar kolorów lub jego monotoniczność jest zbyt przytłaczające w jednym czujesz się stłamszona w drugim jak klaun co nie jest jakimś dobrym rozwiązaniem.

Jakie dodatki będą dobrym rozwiązaniem.

Jak myślisz czy buty sportowe do takiego rozwiązania będą dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem po części tak ponieważ mają w sobie kawałek dobrego nurtu i kierunku luzackiego, który przyda się w każdym elemencie. Gdzie w ostateczności atakuje nas stres wywołany jakąkolwiek sytuacją miał opór w postaci ubioru ratującego nas przed utratą pewności siebie. Jest to dobre rozwiązanie i na pewno skutecznie dobrze będzie nadawał się do dodatków. Do tego biżuteria, najlepiej drobna, kiedy wieje wiatr. Nie będzie się nam zaczepiać ani przeszkadzać w codziennej pracy. Wszystko w komplecie przekłada się nie tylko na wygląd ale na nasze odczucie.

Czarne czy białe?

Co jest wyznacznikiem tego jaka stylizacja będzie perfekcyjnym rozwiązaniem i co na siebie założyć. Nie możemy zamknąć się w myśleniu że świat jest czarno biały. Czasem coś różowego w eleganckiej stylu potrafi podkręcić efekt o dwieście procent. Dlatego mój wybór ramoneski z zoio i łączenie ją ze stylem eleganckim jak i z prostym wykręci efekt całości robiąc szum w okół mnie. Najlepszym rozwiązaniem jest budowanie własnego stylu w oparciu o swoją budowę. Jeśli jesteś inna niż wszyscy jesteś oryginalna! Pokochaj siebie i inspiruj się kolorystyką najmodniejszych w tym sezonie ubrań.

Dodaj komentarz