Dobre bo ciepłe – obuwie, czyli stylizacje gwiazd część druga!

buty sportowe i odzieżNie od dziś wiadomo że gwiazdy kochają dobrze się prezentować. Że nic bardziej nie pokazuje ich mocy jak wybór obuwia.

Ja moje gwiazdowe buty wybrałam na https://zoio.pl/obuwie gdzie bardzo wypatrzyłam kilka propozycji bardzo podobnych do tych które mają gwiazdy. Czy to szpilki czy czółenka, były to zdecydowanie buty przygotowane do moich potrzeb  i chęci dobrego wyglądu. Uwielbiam dopatrywać się u gwiazd rzeczy, w możliwie łatwy sposób do podmianki. Jest różnica w budżecie gdzie tam idą tysiące dolarów a tu mój skromny budżet nie jest nawet tego entą potęgą. A gdzie takiej gwieździe do skromnych bali i imprez u znajomych. Ja jednak nie tracę na to ani chwili myśląc już o tym jak zaszokuje swoją propozycją.

Szpilki jako główny etap.

Zdecydowanie większość kobiet, na czerwonym dywanie pokazuje się w butach na szpilce. Myślę że to jeden z największych wyznaczników elegancji, piękna i przedstawienie siebie jako tej najbardziej prawdziwej osoby. Wiadomym jest że czasem i oni przywdziewają typowy strój szarej mróweczki pragnąc zaznać spokojnego ustatkowanego życia bez szumu aby kupić… bułki? Może mało trafny przykład jednak to szpilki mają największą siłę przebicia. Dobierając tu sukienki w stylu balowym czy wręcz małych czarnych na pewno będziemy modni. Moim najlepszym zestawem jest sukienka do kolan. Prezentacja i noszenie jest proste a ja nie boję się że będzie widać mój tyłek 😛

sukienki i szpilkiTrampki i sport. Jak to tak na prawdę wygląda?

Nie jest to proste aby włożyć dres i ćwiczyć. Wszystko zależne od tego co ćwiczymy i jakim sposobem. Na mój ulubiony sposób czyli interwał zdecydowanie koszulka termoaktywna i spodenki. Dres odkładam raczej na przebranie, swoją drogą fajny widziałam też tutaj zoio.pl. Dało mi to idealny przekład wygody do komfortu ćwiczeń. Jedynie buty wypatrywałam specjalnie. Bo po ostatnim bieganiu moje nóżki ucierpiały i wołały o zmianę. Którą chętnie zarządziłam. Zbyt mała wielkość podeszwy poskutkuje nie miłą kontuzją.

Dodaj komentarz