Stylizacje wg. gwiazd część 1 – sukienki.

Gwiazdy często na ściankach widziane są jaki pełne wdzięku stylizacjach.

oliwkowo czarna sukienkaPierwszym pomysłem jaki mi wpadł to odnalezienie tej perfekcyjnie i tak odkryłem pierwszą tu www.zoio.pl/odziez-damska/sukienki i na tym budowałam swoje pomysły. Gwiazdy są tworzone przez wielkie sztaby piarowe, które od a do zet mówią co mają robić. Nawet stylizacje, które uchodzą dla nas za klasyczne i nudne tam budzą wielki gwar. Jest to kwestia od popularności gwiazdy ale jej zachowanie i to jak styliście powiążą klasyczną sukienkę z dodatkami lub nawet nadadzą jej poprawki. Tworząc efekt wow takie sam jaki zrobiła Katris Everdeen w momencie wjazdu na arenę odpalając sztuczny efekt. Tutaj zamysł jest identyczny.

Tysiąc pomysłów na sukienkę.

Od skrojenia swojej stylizacji, zebranie z siebie wymiarów i wymierzenie każdego milimetra sukienki. Wtedy nasza przygoda się zajmuje. Pierwsze to wybór materiału, tutaj od bawełny po syntetyczne zamienniki w dość ładnych cenach. Ja jednak stawiała bym na wysokiej klasy materiał, koszta mimo swojej wysokości posłużą nam na kilka stylizacji. Tutaj dodatki można stworzyć na zasadzie modułowym, od suwaczków po guziki dodając elementy, zależnie od potrzeby. Po przyszywanie i odprucie danej części materiału, najlepsi styliści potrafią wyczarować cuda z prostego kombinezony na basen. Więc można powiedzieć że możliwości są ogromne, pomysłów jest jeszcze więcej a nasze umiejętności rosną wraz z łapanym doświadczeniem.

sukienka w wodzieNa początku zacznij od gotowego elementu.

Zakup jeśli nie masz najprostszą sukienkę. Zanim zaczniesz zmiany załóż ją raz czy dwa sprawdzając czy sama sukienka leży dobrze i pasuje do naszej sylwetki, wtedy podstawa będzie już zrobiona. Dalej możemy dodawać do niej od najprostszych pasków narzutek po już pierwsze odprucia i dodania tiuli czy innych elementów ozdobnych.

Pomysłów jest więcej niż myślicie.

Obok samej gotowej stylizacji utwórz sobie kącik dobrych dodatków, czyli buty, torebki i biżuteria. Wszystko to co pasuje pod dany fason i kolor sukienki a także potrzebę ich nałożenia. Ja moje stylizacje tworzyłam z rzeczy kupionych na ZOIO. Pamiętajcie ogranicza was jeno wyobraźnia!

 

Dodaj komentarz