Płaskie obuwie dla każdej z nas!

Myślicie że kobieta może wyłącznie poruszać się tylko na szpilkach? Nic z tych rzeczy – po pierwsze to nie do końca  zdrowe, po drugie po jakimś czasie przeszkadza.

Jeśli chcemy wyglądać dobrze a jednak kobieco powinniśmy zaopatrzyć się w wygodne balerinki. Ja ostatnie zakupy zrobiłam na www.zoio.pl/obuwie/baleriny-espadryle-lordsy skuszona dobrą przeceną zakupiłam dwie pary. Były to dwie zupełnie odbiegające od siebie pary. Pierwszym raczej espadrylem niż balerinkami był dokładnie takie ze srebrnym noskiem <może w styl marmurkowego> :

różowe ze srebrnym noskiem

Co mnie w nich urzekło? Nietypowe wykończenie przedniej części.

Ten szarpany materiał nadaje nam pewnego rodzaju luźniejsze podejście. A całość przypomina fajne oldschoolowe czasy.

 

 

 

 

 

Materiał jaki użyto do wykonania do płótno. Podeszwa gumowa jednak z plecionką. Nadając im szczerze inny charakter niż na zdjęciu. Pozwala to na dobranie szerszej gamy ubrań ale i doboru spotkań do włożenia ich na stopę.

Czemu napisałam że obie pary są zupełnie inne? Ponieważ ta druga para używam ją jako parę wyjściową i chętnie do oficjalnych spotkań czy też biznesowych na nie pada moje pierwsze spojrzenie.

czarne zamszowe butyCzemu mnie urzekły? Przypominają mi czasy szkoły, czyli tej powagi i skupienia co w takiej chwili jest bardzo ważne.

Materiał zamszowy pozwala na bardzo wygodne użytek, nie bojąc się o odparzenia czy obtarcia. Jak oceniam swój zakup, mam nadzieje że posłużą mi więcej niż 4 sezony. Z tym że to właśnie czarne balerinki są u mnie aktualnie numerem jeden. I szczerze to one jako pierwsze lądują na mojej stopie.

Idealne kompozycje do nich do różowych oczywiście spodnie i szorty. Czarne to zdecydowanie królestwo sukienek i spódnic z białymi koszulami.

 

Reasumując zakup takiego rodzaju jest moim małym sukcesem i z przyjemnością pokazuje sie w swoim zakupie. Postaram się pokazać wam więcej w przyszłych wpisach.

A wam jak podoba się mój zakup? Myślicie że takie buty to idealna alternatywa dla eleganckich szpilek? Podzielcie siew komentarzu.

Dodaj komentarz